واحد مهندسی و طراحی سیستم

این واحد با بهره گیری از توان متخصصان مجرب و نگاهی دقیق به نیازمندیهای پروژه های ساختمان ، به طراحی و ساخت سیستم معماری مدرن در بخشپروفیل های درب ، پنجره و نمای آلومینیومی می پردازد. حجم بالای فعالیت این واحد موجب گردیده تا سبد محصولات شایکو ، هر روز از تنوع بیشتری برخوردار گردد.

بدیهی است به اهمیت فعالیت این واحد ، تمامی خروجی حاصل از آن پس از تایید مدیران مجموعه ، به ثبت می رسند و به عنوان راهکارهای جدید اجرایی در اختیار فعالین حوزه ساختمان قرار می گیرند. واحد مهندسی و طراحی سیستم شرکت شایکو در کنار قابلیتهای فنی و اجرایی سیستمهای طراحی شده ، به مقوله اقتصادی کردن محصول هم اهتمای ویژه مبذول می دارند تا سطح گسترده تری از انواع توان اجرایی پروژها را مشمول گردند.

 

2.واحد اکستروژن

آنچه مجتمع صنعتی آلومینیوم شایکو را در سطحی قابل توجه از سایر تولیدکنندگان مقاطع و پروفیل های آلومینیوم متمایز می سازد ، بهره گیری مدیران این مجتمع از آخرین دستاوردهای تحولات جهانی این صنعت می باشد. بدین ترتیب نیز به گونه ای قابل توجه افزوده گردیده است جهت تولید مقاطع از نکات شاخص این واحد می توان به دستگاه 2500تن جهت تولید مقاطع بزرگ پروفیل ، دبل پرلی هوایی فول اتوماتیک جهت بالابردن کیفیت پروفیل و سرعت تولید ، میز فول اتوماتیک جهت انتقال خودکار پروفیل ها به بخش کشش پروفیل و در نهایت دستگاه 1 بجینگ اقایی با توان برقراری میزان 14 و بسته سختی در پروفیل های تولیدی اشاره نمود.

 

  1. واحد پادر کوتینگ

بی شک یکی از نکات تمایز شایکو در صنعت تولید پروفیل آلومینیوم ، بهره گیری این مجتمع صنعتی از خط رنگ آمیزی الکترواستاتیک از مشهورترین فعال ایتالیایی این حوزه یعنی شرکت الفی می باشد. در کنار ایجاد سطوح یکنواخت و همسان در سراسر پروفیل در زمان رنگ آمیزی در این خط ، قابلیتهای دیگری نظیر امکان رنگ آمیزی شاخه های پروفیل تا طول 14 متر و ایجاد رنگ با ضخامت یکسان 80 میکرون از دیگر توانمندیهای این خط رنگ رباتیک می باشد. در حال حاضر مجتمع آلومینیوم شایکو علاوه بر ایجاد طیف وسیع و متنوع رنگ در محصولات خود ، به سایر تولیدکنندگان پروفیل و قطعات صنعتی هم در این واحد ارائه خدمات می نماید.

 

  1. واحد دکورال

امکانی دیگر از صنعت درخشان کشور ایتالیا در بخش دکورال مجتمع صنعتی آلومینیوم شایکو ، تحت برند میگرولیو به توفیقات شایکو در تولید پروفیل های آلومینیوم یاری می رساند. این خط که از آخرین دستاوردهای صنعتی در حوزه دکورال (طرح چوب) نمودن پروفیل های آلومینیوم بهره می برد ، امکان عرضه و ارایه پروفیل های آلومینیومی با حس لمس چوب و طرح و رنگهای متنوعی را برقرار می سازد.

همین سطح مطلوب کیفیت و تنوع ، در این واحد هم سایر تولید کنندگان مطرح کشور را به جمع خدمات گیرندگان آن در مجتمع آلومینیوم شایکو بدل ساخته است. تواتی قابل توجه و تنوعی چشمگیر.

 

 

 

  1. واحد ترمال بریک

همانگونه که مستحضرید ، این واحد در بدنه تمامی تولید کنندگان پروفیل های درب و پنجره آلومینیومی ، از اهمیت شایانی برخوردار است وهرگونه نقض کیفی در این واحد ، ناقض عرض از تولید پروفیل عایقآلومینیوم خواهد بود.

از همین روی ، مدیران مجتمع آلومینیوم شایکو با استقرار تخصصی ترینخط الصاق پلی آمید و پروفیل آلومینیوم ، اهتمام خود را به اهمیت کیفیت محصولات این شرکت را به اثبات رسانده اند. این خط که محصولی منحصر به فرد از کمپانی سوئیسی است توانایی استقرار و دوخت پلی آمید با تکنیم کنگره زنی در سطوحابعادی با عرض بیش از 15 سانت را فراهم می سازد. امری که موجب گردیده تا محصولات شایکو شاخص ترین شرایط عایق دمایی را اکتساب نمایند.

 

  1. واحد لیبلینگ و بسته بندی پروفیل:

این واحد هم به عنوان خروجی خط تولید کارخانه شایکو ،همواره برآن بوده تا با فراهم آوردن شرایط بسته بندی ایده آل از بروز هرگونه آسیب و خدشه به پروفیل های تولیدی مجتمع تا رسیدن به دست مشتری جلوگیری موثر به عمل آورد.

این واحد بر خلاف آنکه در سایر کارخانه های صنعتی بخش نیمه فعال و منفعل به شمار می آید ، در شایکو واحدی پویا و نشانی شاخص از تحقیق و توسعه روز افزون محسوب می شود ، به طوری که در غالب موارد راهکارهایی کاملا بومی و کاربردی به مجموعه ارائه نموده است و همین امر موجبات آرامش دو چندان مشتریان عزیز شایکو را فراهم آورده است.